Ücretsiz En Çok Alan Veren Bulut Depolama Servisi

Bu aralar dosyalarım bayağı bi çoğaldı.Bir kısmını bulut depolamayla depolamak istiyorum.Hangi servis ücretsiz olarak en çok alanı veriyor ? Bu arada sağlam bi firma olursa iyi olur.

akif52 akif52 (34)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    • Kardeş bide Mail.ru 2014 de 1 tb bedava veriyormuş acaba şimdide veriyormudur.Sitesinde 25 gb verdiği yazıyor.Mecburen Mega o zaman. akif52 8 yıl önce
    • MEGA iyidir. Hatta en iyisi.. Ben Rus yazılımlarından/hizmetlerinden ve sitelerinden prensip olarak uzak duruyorum. Zaten dilide alfebeside farklı ve o da ayrı problem temmuz 8 yıl önce
    • Cidden mega iyiymiş ya.Tamam kararımı verdim kardeş çok sağol.4 TB ye kadar desteklemeside ayrı bi ilginç.İnternetten yaptığım araştırmalarda hemen hemen hepsi en fazla 1 TB destekliyor.Bu arada dosyaların silinmesi bozulması kaybolması gibi bir durum söz konusu olur mu acaba ? akif52 8 yıl önce
    • Bir hayli zaman oldu ben kullanıyorum, herhangi bir problem olmadı. Çokta hızlı. Bence güvenerek kullanabilirsin. Yinede kararı sen vereceksin. temmuz 8 yıl önce
    • Tamam teşekkürler. :) akif52 8 yıl önce
    • :) temmuz 8 yıl önce

    Mega.nz iyidir ama illegal dosya paylaşırsan (korsan oyun vs.) dosyayı silerler tekrar paylaşırsan hesabını kapatırlar

    ataberkthepro ataberkthepro (99)
    8 yıl önce cevaplandı

      @akif52 artık herhangi bir cevaba onaylayarak konuyu kapat lütfen :)

      turansmsk10 turansmsk10 (-78)