Ücretsiz En İyi Şifre Yöneticisi Hangisi?

Merhaba, birden fazla hesap kullandığım için şifreleri hatırlamak zorlaşmaya başladı şifre yöneticisi kullanmayı düşünüyorum. Kullanabileceğim ücretsiz ve güvenli şifre yöneticileri önerirseniz sevinirim.

lion lion (595)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    @lion  sana PASSWORD MEMORY 7 öneririm uzun yıllardır kullanırım.  Bugüne kadar tüm ihtiyaçlarıı karşıladı. Buradan indirebilirsin.  http://www.codeaero.com/password-memory/

    • Kullanımı kolay bir parola yöneticisi
    • Ücretsiz
    • .fdb uzantılı bir veritabanı oluşturuyor. Tüm kullanıcı adı ve paroları burada tutuyor. Bu dosyası dilersen USB bellekte taşıyayabilirsin.
    • Veritabanı dosyası şifreli ve tüm veriler bo dosyanın içinde şifreli saklanıyor.
    • Çevrimdışı çalışıyor. Yani tüm parolalar bilgisayarında tutuluyor.
    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

    • teşekkürler ツ lion 4 yıl önce