Ücretsiz hosta nasıl wordpress kurabilirim?

Arkadaşlar bir ücretsiz host firmasına kaydoldum.Worpressi oraya nasıl yükleyebilirim?

Bir sorum daha var:Blogspota worpress script kurmak istiyorum.bu mümkün mü?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Blogger'a wordpres yükleyemezsin. Zaten blogun mantığında yazılımın hazır olması ve senin sadece içerik üretmen.

    Bunun dışında ücretsiz hosting sana ftp veya wordpress yükleme hizmeti veriyorsa yükleyebilirsin.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Ücretsiz hosting içeriğimi yasaklıyor ama :( sapphire 5 yıl önce
    • @sapphire yasaklama sebebi nedir? Hangi hosting? murat 5 yıl önce

    Blogger herhangi bir script yüklemene izin vermez. Blog mantığına aykırı istediğin şey.  Blog dediğin şey yazılım, web sitesi, teknik bilgisi olmayan kişilerin hızlıca içeriklerini yayınlamak için icat edilmiştir.

    Google'a girip free wordpress hosting yazdığımda şöyle bir site buldum: https://www.cloudaccess.net/wordpress/free-hosting.html

    Gördüğüm kadarı ile ücretsiz wordpress hosting veriyor. Kontrol edebilirsin.

    alattin alattin (16984)