Ücretsiz Site Nasıl Açılır?

Ücretsiz kaliteli site açmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sitenin içeriği nasıl olacak? Herhangi bir yazılım bilginin olmadığını düşünüyorum. Bu durumda WordPress'i biraz araştır derim.

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

    • html ve web tasarım bilgim var fakat öyle ayrıntılı uğraşacak vaktim yok ben kardeşim için ücretsiz hazır web sitelerinden 4-5 dk açılacak zengin duran özelleştirilebilir bir site arıyorum. lion 8 yıl önce
    • WordPress'i araştır. brsozl 8 yıl önce