Ücretsiz sub domain bulabileceğim site var mı?

Arkadaşlar biliyorsunuzdur freenom diye bir site var.Ücretsiz domain veriyor 1 yıllık.Ben 1 yıllık hosting kiralıcam yalnız hosting firmasıyla görüştüm istediğim sınırsız pakette sadece 1 adet domain eklenebiliyormuş çok domain eklenebilecek olanda bayilikmiş.O da pahalıdır kesin.Benim kiralıcağım linux pakette sınırsız subdomain ekleyebilceğim yazılı.Bu yüzden size soruyorum uzantısı hiç önemli değil ücretsiz ve sınırsız subdomain bulabileceğim site/siteler varsa yazar mısınız?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Freenom'dan başka ücretsiz domai veren site yok.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @ ilkaybaki16 ben domain değil subdomain istiyorum.Yani atıyorum xxx.ttt xxx.are gibi. sapphire 5 yıl önce
    • Hosting cpanel üzerinden subdomain kurabilirsin. ilkaybaki16 5 yıl önce