Ücretsiz tema kullanımı süresi on dört gün olarak değişti ne demek?

Samsung Galaxy A8 telefonuma böyle bir bildirim geldi:

Ücretsiz tema kullanımı süresi on dört gün olarak değişti (Android işletim sistemi 9.0)

Samsung Themes yönetim ekibinden selamlar. Ücretsiz tema servis ilkemizin Android işletim sistemi 9.0'ten (P OS) itibaren değişmesinin planlandığını belirtmek isteriz.

Ücretsiz temalar uygulandıktan sonra on dört gün boyunca kullanılabilir olacaktır ve Ana ekran, kullanım süresi sona erdiğinde otomatik olara varsayılan Touchwiz temasına (temasız tema) değiştirilecektir.

Bu uyarı ne anlama geliyor?

samsung ücretsiz tema kullanımı süresi on dört gün olarak değişti

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ücretsiz tema kullanımı süresi on dört gün olarak değişti uyarısının anlamı şu:

    Telefonunu Android 9 Pie'a güncellediğin zaman artık Themes uygulamasındaki ücretsiz temaları sadece 14 gün kullanabileceksin. 14 günün sonunda telefonun varsayılan temasına yani kendi temasına otomatikmen döndürülecek.

    Yani kısaca "temaları ücretsiz kullanma devri bitti" diyorlar.

    omercik omercik (9418)