Ücretsiz veya Ucuz Hosting Önerisi

Başlıkta da belirttiğim gibi öneri almak istiyorum. MyBB forum kuracağım veya kendi oyun sunucum için adminpanel oluşturmaya çalışacağım.(emin değilim)

Bildiğiniz veya kullandığınız güzel, geri dönüşü olan ücretsiz veya ucuz hosting önerisi rica ediyorum.

İyi günler!

googledoodletr googledoodletr (16)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ucuz hosting şirketi olarak GüzelHost, turhost veya Natro'yu önerebilirim. Siteden kendine uygun paketi seçebilirsin.

    toprak34 toprak34 (2026)
    5 yıl önce cevaplandı

      Turhost hem güvenilir hem de ucuz. Paketlerine falan bi bak, eğer uygun gelirse tereddüt etmeden almanı tavsiye ederim.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

        Merhabalar, biraz hort oluyor ancak InfinityFree güzel gözüktü gözüme. Biraz kurcalayıp MyBB kurmaya çalışacağım, umarım 000webhost gibi olmaz :P

        googledoodletr googledoodletr (16)