Ücretsiz video edit programları

Merhaba;

Aradım ancak bulamadım. Sadece videoya müzik ekleme ve video ile videoyu birleştirme yapacağım.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • @temmuz Abi gezginler linki hatalı. toprak34 6 yıl önce
    • Düzelttim :) @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • :) @temmuz toprak34 6 yıl önce
    • @temmuz Bakalım abi. Bayram harçlıklarından bişeyler biriktirirsek alırım. :) toprak34 6 yıl önce
    • Yok canım, sen öğrencisin, o kadar para vermemelisin bir program için. Deneme sürümü için link ekledim, onu deneyebilirsin @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • Nero Video 2017 müthiş birşey. Onunla herşeyi yapabilirsin. Ben geçen sene yaklaşık 250 Lira vererek satın aldım (Nero Platinum, Nero Video'yuda içine alıyor). Bu senede 130 küsur vererek yeni sürümüne (2017) update ettim @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz :) toprak34 6 yıl önce
    • @temmuz abi Windows Movie Maker'in linkini verirmisin? İnternette birsürü link var güvenemedim :/ toprak34 6 yıl önce
    • Eski Windows Movie Maker'lar Windows 10'da çalışmıyor diye biliyorum. "Movie Maker : Free Video Editor" bunu dene. Mağaza uygulamasıdır (ücretsiz). Linkini konuya ekliyorum @toprak34 temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz sağol abi toprak34 6 yıl önce