Ücretsiz Vpn Bulamıyorum

Arkadaşlar torrent indirmek için piratebay sitesini kullanmam gerek ve yasaklanmış nasıl indirebilirim ve güzel ücretsiz bir vpn verebilirimisiniz torrent indirmek için

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 7 Cevap

    Psiphon nedir, nasıl kullanılır? Kullanabilirsin.  Ücretsiz sürüm Psiphon 2Mb/s hız limiti var. Fakat  web sitelerinde gezinmek için yeterli bir hız. .torrent dosyası indirmek için de rahatlıkla kullanabilirsin.

    Psiphon kurulum gerektirmiyor, boyutu da oldukça ufak.

    Artık ücretsiz ve sınırsız VPN bulmak neredeyse imkansız. Ücretsizlerin tamamında belli limitler var.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

      Masaüstü istemcileri olarak ücretliler dahi çalışamaz hale getirildi (hükümet ve BTK engellemeleri).

      ZenMate Chrome tarayıcı uzantısı ücretsizdir, bununla PirateBay sitesine girmek problem olmaz:

      ZenMate VPN - Chrome tarayıcı uzantısı (tıkla)

      Veya Opera taraycıda gömülü VPN ile:

      Windows PC için Opera tarayıcı (tıkla)

      Fakat PirateBay sitesine VPN olmadandA girilebiliyor. DNS değiştirerek girmeyi denemelisin:

      DNS Nasıl değiştirilir? (tıkla)

      Google DNS 8.8.8 - 8.8.4.4

      Open DNS 208.67.222.222 - 208.67.220.220

      https://thepiratebay.org/ (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • operanın gizli sekmeye özel vpn'i var o iş görür mü ? birhankg 6 yıl önce
      • Fakat şimdi denedim, piratebay sitesi VPN'siz açılabiliyor. Hangi DNS'yi kullanıyorsun? Google DNS veya Open DNS ile girebilirsin @birhankg temmuz 6 yıl önce
      • Evet, Opera'da gömülü VPN iş görebilir @birhankg temmuz 6 yıl önce

      Ben Betternet kullanıyorum. Hem Chrome eklentisi, hemde Windows uygulaması sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ayrıca ücretsizdir.

      Betternet for Windows (tıkla)

      Betternet Chrome eklentisi (tıkla)

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        En kullanışlı ücretisz Psiphon 3  vpn programı kesintisiz hızlı 8 ülkeye seçeneği mevcut burdan indirin

        candan candan (4301)
        6 yıl önce cevaplandı

          İstersen opera indirebilirsin onda ayarlardan vpn i etkinleştirip bedava sınırsız kullanabilirsin ben gayet memnunum

          protegrus protegrus (1)
          6 yıl önce cevaplandı

            Yakın zaman önce zenmate ücretli oldu.

            mutecessis mutecessis (216)
            6 yıl önce cevaplandı

              phipson u tavsiye eden arkadaşlar hiç baktınız mı netten ip neresi gözüküyor ispanya diyor ama sorgulayınca istanbul çıkıyor bu program bi şe yaramaz yani

              akdenizliim akdenizliim (1)
              5 yıl önce cevaplandı

              • Yanlışın var. Psiphon'un diğer VPN'lerden bir farkı yok. Hangi ülkeyi seçersen IP adresin orası görünür. Neyi, nereden, nasıl sorguladığını yazarsan daha iyi olur. Sen programı kapatıp öyle sorgulamşsındır kesin. murat 5 yıl önce