Ücretsiz VPN önerileri

Vikipedi kapalı, ona girecek. Kullanımı kolay, güvenli ve hızlı. Neti yavaşlatmayacak VPN tavsiyesi? Arada kaparım, hep açmam zaten. Kampanyalı olur, ücretsiz olur, deneme sürümü olmasın ama, özellikleri kısalıyor. Teşekkürler.

wexu wexu (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanim.net'te daha önce bahsedilmiş VPN programlarına göz atabilirsiniz.

    Uzmanim.net VPN etiketli konular

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sizin özel öneriniz? wexu 6 yıl önce
    • CyberGhost öneririm. Kendim de kullanıyorum. O an hangi sunucu hızlıysa gösteriyor ve sana kolaylık sağlıyor. @wexu omercik 6 yıl önce
    • Ücretli mi? wexu 6 yıl önce
    • Verdiğim linkte gerekli bilgiler yer alıyor. @wexu omercik 6 yıl önce
    • Link? wexu 6 yıl önce
    • Yazdığım cevapta yazan "uzmanim.net vpn etiketli konular" yazısının üzerine tıkla. Burada uzmanim.net'te bahsedilen VPN programları karşına çıkacak. Ücretsiz istersen Betternet'i tavsiye ederim. @wexu omercik 6 yıl önce
    • Dediğiniz ücretsiz olanı eklenti olarak indirdim. Pararılıymış. Ücretsiz içinde kart numarası istedi sildim. wexu 6 yıl önce
    • Hangisini indirdin? @wexu omercik 6 yıl önce
    • https://chrome.google.com/webstore/detail/betternet-unlimited-free/gjknjjomckknofjidppipffbpoekiipm?hl=en wexu 6 yıl önce
    • Betternet ücretli değil. Ücretsiz sürümünü sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor olmalısın? @wexu omercik 6 yıl önce