Ücretsiz Windows var mı?

Bilgisayarıma Windows kuracağım ama param yok. Ücretsiz Windows sürümü var mı? Windows XP, Windows 7, Windows 8, windows 10, Windows 11 fark etmez. Lisans gerektirmeyen ve ücret ödemeden alabileceğim bir Windows sürümü arıyorum.

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ücretsiz Windows sürümü yok.

    Fakat Orijinal Windows kullanıyorsan Windows 10 ya da Windows 11 gibi bir işletim sistemine ücretsiz yükseltme yapabiliyorsun. Bunun dışında Home, Ultimate, Pro gibi farklı sürülerdeki Windows işletim sistemlerinin hepsi lisans gerektirir ve ücretlidir.

    hakan hakan (15409)