"ucretsiz10gb.com" sitesinin verdiği ücretsiz 10 GB gerçek mi?

Arkadaşlar ucretsiz10gb.com diye bir site var buradan Facebook ile giriş yapılıp o Facebook hesabına bağlı telefon numarasına aylık 10 GB gelecek diyor. Ben pek güvenemedim daha önce alan varsa ya da mağdur olan biri varsa beni biraz aydınlatabilir mi acaba?

devran1649 devran1649 (1)
3 yıl önce sordu

  • Bu siteden nasıl haberdar oldun devran? bilgi verir misin? Eğer whatsapp yolu ile mesaj geldiyse mesajı bize yollar mısın? alattin 3 yıl önce
  • İnstagram da stroylerin arsına girdi sponsorlu diye bende bi bakayım dedim eğer whatsapp üzerinden veye sms yoluyla bilgilendirme olursa size bildireceğimden emin olabilirsiniz devran1649 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Siteye baktım ama sanırım adresi yanlış yazdığın için farklı bir sayfa açıldı.

Bu siteden nasıl haberdar oldun whatsapp yolu ile mi sana geldi? Tam mesajı bize yollarsan hemen inceler seni bilgilendiririz.

alattin alattin (16999)