Udeler programını virüssüz ve güvenli şekilde nerden indirebilirim?

Arkadaşlar bendeki udeler programı çalışmıyor.Windows 10 64 bit için virüssüz ve güvenli bir şekilde udeleri nerden indirebilirim?

sapphire sapphire (66)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güncel

    sapphire sapphire (66)
    1 yıl önce cevaplandı

      Udeler | Udemy Course Downloader (GUI) github üzerinde var görünüyor

      https://github.com/ZeoRexDevs/Udeler_GUI#udeler--udemy-course-downloader-gui

      Windowsx64 1.8.2 Download

      Windowsx86 1.8.2 Download

      Uygulamayı indirdim virüs görünmüyor.

      murat murat (12492)