Udemy c# kursu

Udemy diye bir site var ordan c#(kursu) almayı düşünüyorum ama ücretsizleride oluyo aralarında ne farklar vardır ?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Udemy üzerinde ücretli ve ücretsiz kurslar arasında konu açısından fark olabilir. Örneğin ücretli kurslar çok daha derinlemesine C# anlatıyor olabilir. Yine bunula ilişkili ders saati daha uzun olabilir. Ders içeriklerini karşılaştırarak kontrol edebilirsin.

    alattin alattin (16999)