Udemy hesabımı nasıl güvende tutabilirim?

Udemy hesabıma mail ve parola ile girebiliyorum.Ancak bazı sitelerde udemy hesaplarının şifreleri paylaşılıyor.Bende bundan korkuyorum hesabımı nasıl güvende tutabilirim? 2fa güvenlik sistemi udemy'de var mı?

sapphire sapphire (66)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabii ki var, olmazsa olur mu? Artık 2FA olmayan site uygulama vs kalmadı.

    hydra hydra (3800)
    1 yıl önce cevaplandı

    • @hydra yalnız o mail adresimize kod gönderiyor o şekilde oluyor.Cep telefonumuza gönderim şeklinde olan seçenek var mı? sapphire 1 yıl önce
    • baktım telefona sms gelsin şeklinde bir ayarlama mevcut değil gibi. @sapphire hydra 1 yıl önce