UE-46D5000 Samsung Led Tv için Wi-Fİ adaptör önerileri

Televizyonum için adaptör almayı düşünüyorum daha önceden bir kaç adaptör denememe rağmen olmadı televizyonumun modeline göre bir adaptör önerir misiniz

dnzclk44 dnzclk44 (19)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Böyle bir ürün var gördün mü? Samsung Wireless LAN Adapter (Smart TV)  yazdım ama sonra UE-46D5000  modelini bir inceledim. Samsung UE-46D5000  modeli Wi-Fi desteğine dair bir şey göremedim. Üzerinde USB portu olması WiFi adaptör bağlanabilir anlamına gelmiyor.  UE-46D5000  modeli Wifi destekliyor mu? Bundan emin misin?

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Evet çünkü televizyon bağlantı seçeneklerinde kablosuz seçeneği var ve bastığımda adaptör bağlamamı istiyor dnzclk44 5 yıl önce
    • @dnzclk44 o zaman yukarıdaki verdiğim linkte bulunan modeli deneyebilirsin. hakan 5 yıl önce
    • @hakan Ama satın aldıktan sonra televizyon uymazsa geri iade yapılabiliyor mu onu düşünüyorum dnzclk44 5 yıl önce
    • @dnzclk44 bundan emin olmak için Samsung desteği arayabilirsin. Onlar sana bu cihaz televizyonunuzla uyumlu ya da değil der. Böylece uyumlu derlerse alabilirsin. 444 77 11 telefon numarası durumu bize bildirirsin. hakan 5 yıl önce