Unable to ascertain the compatibility of iTunes. Please check out internet

iTools 2013 yüklü bilgisayarda  iTunes'in son sürümü var.  iPhone'a müzik atmak istediğimde iTools ile karşıma şöyle bir hata çıkıyor: Unable to ascertain the compatibility of iTunes. Please check out internet

Unable to ascertain the compatibility of iTunes hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ben bu sorunu şöle çözdüm:

    iTunes 10.7 (x64) buradan indirdim ve kurdum. 32 Bit için ayrıca iTunes 10.7 indirebilirsiniz.

    iTools buradan indirdim ve kurdum.

    Itunnes çalıştırmadan Itools u çalıştırdım. Sorunsuz çalıştı.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      Unable to ascertain the compatibility of iTunes. Please check out internet hatasının çözümü için:

      1. iTunes'i kaldırın.
      2. iTunes'in son sürümünü buradan indirin ve kurun.
      3. iTools'un son sürümünü yükleyin.

      Yukarıdaki işlemlerden sonra bu hata çözülecektir.

      cemkara cemkara (4215)
      10 yıl önce cevaplandı

        Bu sorun iTunes ve iTools'un eski sürümleri veya uyumsuz sürümleri yüklenirse ortaya çıkıyor.

        iTunes son versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

        iTools son versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

        murat murat (12492)