Unable to connect to NVIDIA. Try again later hatası

Nvidia Geforce Experience ile  Unable to connect to NVIDIA. Try again later check your  internet connection hatası alıyorum.

Nvidia Geforce Experience  Unable to connect to NVIDIA. Try again hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Unable to connect to NVIDIA. Try again later hatasının çözümü:

    1. Windows + R tuşlarına basın ya da çalıştıra gelin.
    2. Çalıştıra bölümüne services.msc yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Hizmetler bölümü açılacaktır.
    4. NVIDIA Network Service hizmetini bulun Durumda Çalışıyor yazıyor olması gerekli.
    5. Çalışmıyorsa sağ tuşla tıklayın ve Başlat'ı seçin.
    6.  C:\ProgramData\NVIDIA Corporation\NetService\. klasörüne gidin.
    7. NSManagedTasks.xml dosyasını bulun. Görünmüyorsa gizli olabilir. Gizli dosyaları Windows'tan açın.
    8. NSManagedTasks.xml dosyasıni silin.
    9. Görev yöneticisini açın.
    10.  NVNetworkService.exe *32 işlemini bulun ve sağ tuşla tıklayın. Görevi sonlandırı seçin.
    11. Bu işlem görünmüyorsa Tüm kullanıcı işlemlerini göster'i seçin.
    12. Hizmetlere tekrar gidin.NVIDIA Network Service bulun ve sağ tuşla tıklayın Başlat'ı seçin.

    bu işlemlerden sonra Unable to connect to NVIDIA. Try again later hatası çözülmüş olacaktır.

    murat murat (12492)