Unable to determine volume version and state. CHKDSK aborted hatasının çözümü nedir?

The type of the file system is NTFS.
Unable to determine volume version and state.  CHKDSK aborted.

bu hatanın çözümü nedirr lütfen bana biri ulaşsın

uzmanım.net discord sunucusunda varım biri ulaşırsa sevinirim çok önemli bilgilerim var içinde ulaşamıyorum bilgilerime eğer yardım eden olursa çok sevinirim

kraloyunda kraloyunda (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Discord üzerinden konuştuk ama başka sorun yaşayan arkadaşlarda olursa diye buraya yazıyorum.

    Dosya sistemin, NTFS, hatar görmüş gibi görünüyor. NTFS dosya sistemini düzeltmek zor olabilir. Bunun yerine veri kurtarma işlemi denemelisin. Verilerin kurtarıldıktan sonra diski tekrar formatlayıp kullanmayı deneyebilirsin.

    Veri kurtarma için şu video sana yardımcı olacaktır:  https://www.youtube.com/watch?v=YQpc3s09Z6g

    alattin alattin (16999)