Unable to load, torrent is not valid bencoding

utorrent ile dosya indirmek istediğimde unable to load, torrent is not valid bencoding hatası alıyorum.

unable to load, torrent is not valid bencoding nedeni nedir?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Unable to load, torrent is not valid bencoding hatası, indirilmek istenen torrent dosyasında sorun varsa oluşur.

    Unable to load, torrent is not valid bencoding  bazen tarayıcı kaynaklıdır. Örneğin google Chrome kullanıyorsanız Firefox veya Internet Explorer ile torrent dosyasını indirmeniz önerilir. Bazen yapılan hatalı indirmeler torrent dosyasına zarar verir ve torrent dosyası çalışamaz hale gelir.

    İndirmek istediğiniz dosyanın başka bir torrent dosyası varsa onu denemeniz önerilir.

    Dosyanın magnet linki varsa magnet linki üzerinden indirmek denenebilir.

    Magnet üzerinden indirirken sorun yaşanıyorsa Magnet linkleri torrent dosyalara çeviren http://www.magnet2torrent.com/ sistemi kullanılabilir. Bu site Magnet linkleri Torrent'e çevirir.

    hakan hakan (15424)