Unable to start NVIDIA Update service due to "nvUpdatusService hizmeti" hatası

GeForce Experience başlangıcında

GeForce Experience

Unable to start NVIDIA Update service  due to "nvUpdatusService hizmeti  '.'  bilgisayarı üzerine başlatılamıyor" GeForce Experience must close

şeklinde hata veriyor.

- Windows 7 Home Premium (64-bit)
- NVIDIA GeForce GT 630
- AMD Bulldozer FX-8120

Unable to start NVIDIA Update service  due to "nvUpdatusService hizmeti  '.'  bilgisayarı üzerine başlatılamıyor hatası nasıl çözülür?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Unable to start NVIDIA Update service  due to "nvUpdatusService hizmeti  '.'  bilgisayarı üzerine başlatılamıyor" GeForce Experience must close hatasının çözümü için NVIDIA GeForce Experience 1.8.1 srümünü yükleyebilirsiniz.NVIDIA GeForce Experience 1.8.1 sürümü öncesinde hata ile karşılaşabilirsiniz.

    NVIDIA GeForce Experience 1.8.1 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

    NVIDIA GeForce Experience 1.8.1 sürümünü yükledikten sonra Unable to start NVIDIA Update service  due to "nvUpdatusService hizmeti  '.'  bilgisayarı üzerine başlatılamıyor" GeForce Experience must close hatası çözülecektir.

    hakan hakan (15424)