unfortunately chrome has stopped

Chrome'da sitelere resim yüklerken unfortunately chrome has stopped hatası veriyor. (Belge ekle olursa açılıyor most recent diye ama her sitede olmuyor o mesela facebook). Ne yapmalıyım?

Unfortunately chrome has stopped hatası nasıl düzeltilir?

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce sordu

  • Güncelleme sonrasında sorun düzeldi diye cevap olarak yazabilir, sonra da yazdığın cevabı çözüm olarak kabul edebilirsin @rzgr alattin 5 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Son güncelleme sonrası sorun ortadan kalktı.

Teşekkürler

rzgr rzgr (17)
5 yıl önce cevaplandı

    unfortunately chrome has stopped hatası genelde Chrome offline verilerinden kaynaklanıyor. CCleaner ile temizlik yaptıktan sonra Chome uygulama verilerini silmeyi dener misin?

    Sanırım android tablet kullanıyorsun. ayarlardan > uygulamalara gidip Chrome'u bulmalı ve özelliklerinden ön bellek ve uygulama verilerini silmelisin.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Olmadı abi silip yüklemiştim yine aynı sorun rzgr 5 yıl önce
    • O zaman ya başka tarayıcı kullanacaksın ya da tableti resetleyeceksin. Çok da alternatifin yok. Antivirüs vs gibi bir uygulama yüklü mü? ya da bir uygulama yükledikten sonra mu oldu? @rzgr hakan 5 yıl önce
    • Telefona da indirdim aynı hatayı verdi, hocam sizde bi dener misiniz rica etsem mesela facebook da mobilden resim ekliyebiliyor musunuz? rzgr 5 yıl önce