UnHackMe nedir, nasıl kullanılır? Nereden, nasıl temin edilir (Ücretsiz lisanslı ve deneme sürümleri)?

UnHackMe bilgisayarınıza gizlice bulaşan kötü amaçlı yazılımları temizlemenize imkan veren kullanışlı bir virüs temizleme programıdır.

Nereden, nasıl temin edilir?

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu kullanışlı antivirüs programının iki ana işlevi trojan temizleme ve rootkit temizlemedir. Trojanlar bilgisayarınıza sızarak bilgisayarınızdan dışarıya kişisel bilgilerinizi sızdıran kötü amaçlı yazılımlardır. Rootkitler ise tojan gibi yazılımların bilgisayarınızda gizlenmesini ve normal virüsler gibi tespit edilememesini sağlayan yazılımlardır. İşte bilgisayar güvenliğiniz için büyük tehdit oluşturan bu trojan ve rootkitleri UnHackMe sayesinde tespit ederek bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.
    Program çok karışık olmayan, temiz bir arayüze sahiptir. Sekmelerde toplanmış başlıklar sayesinde programın özelliklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

    Programın kullanışlı bir özelliği sistem geri yükleme noktası oluşturma ve bilgisayarınızı bu noktadaki durumuna geri döndürmedir. Böylece işlevsel bozukluklara hedef olmuş sisteminizi kurtarabilmektesiniz. Program ayrıca sistem dosyalarınızı yedeklemenize de izin verir.

    UnHackMe her tipte kötü amaçlı yazılımı yok eder!

    UnHackMe ilk olarak anti-rootkit bir program olarak tasarlanmıştır. Fakat şimdilerde DNS ayarlarını ve host dosyalarını kontrol eden, Windows kısayollarını , başlangıcını kontrol eden ve istenmeyen programları bulup temizleyen bir programdır. Program kendi veritabanını kullanmaktadır.

    UnHackMe çeşitli kötü amaçlı yazılımları yok eder:

    • Yönlendirmeler;
    • Popup reklamlar;
    • Potansiyel istenmeyen programlar (PUP);
    • İstenmeyen işlemler;
    • Yavaş tarama işlemi;
    • Rootkitler;
    • Truva atları;
    • Ajan yazılımlar;
    • Keyloggerlar.

    UnHackMe - deneme sürümü, download (tıkla)

    Giveaway of the day — UnHackMe 8.80 - Ücretsiz lisanslı sürüm (tıkla)

    Dikkat: Giveaway of the day sitesi tarafından 19-04-2017 günü saat 10:00'a kadar ücretsiz dağıtımı yapılmaktadır (lisanslı tam sürüm). Faydalanmak isteyenler acele etsinler :)

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz kaç yıl/gün/Ay lisans veriyor? toprak34 7 yıl önce
    • @temmuz birde verdiğin link güvenlimi? toprak34 7 yıl önce
    • @alattin toprak34 7 yıl önce
    • Bir süre yok, yani süresiz ve sınırsız. Fakat böyle dağıtılan lisanslar genellikle yeni sürüm güncellemelerini desteklemez; yeni sürüm güncellemelerinde lisanslar iptal olabilir. Gerçi bunu böyle olması halinde açıklarlardı ama açıklama yok. Yinede dosya download edildikten sonra download dosyaları muhtevasında "read me" (beni oku) dosyasına bakmak lazım. Eğer orada yeni sürüm "güncellemeleri desteklenir" şeklinde açık bir ifade olmazsa tedbir olarak yeni sürüm güncellemesi yapmamak lazım. Ama sonuç olarak -en azından bu sürüm için- süresiz sınırsız bir lisans veriliyor. Bu arada linkede güvenebilirsin @toprak34 temmuz 7 yıl önce
    • @temmuz sen indirdinmi temmuz abi/abla? toprak34 7 yıl önce
    • Dede, dede :) İndirmedim ama korkma indir. Bu sitede yanlış link ve program tavsiyesi yapılmaz. Heleki ben dahil bir grup belirli insan bunu hiç yapmaz :) @toprak34 temmuz 7 yıl önce
    • @temmuz tamam :) toprak34 7 yıl önce