Unideealsi Nedir?

İki gündür bilgisayarımda Chrome actigimda sağ üst kösede güvenilmeyen yazılım kimlik okuması istiyor gibi bir yazı çıkıyor . bende uzantılarıma bakıyım dedim ve unideealsi diye bir uzantı gordum . o uzantıyı kaldırınca bu dediğim simge gidiyor . fakat chrome ac kapa yapınca bu uzantı yine geliyor. Malwarebyte taraması yaptım sorunları buldum yinede gitmedi bu uzantı . nedir ne yapar bi fikri olana danısmak istedim şimdiden tesekkür ederim..

blackheaven blackheaven (728)
9 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    unisales nedir, nasıl kaldırılır? burada anlattıklarımı yaparsanız Unideeals gibi reklam eklentilerinden kurtulabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      Unideeals bir tür istanmeyen program eklentisi. Özellikle Chrome gibi tarayıcılarda size istenmeyen reklamlar görüntüler.

      Bu eklentilerin özellikleri tek başlarına çalışmıyor olmaları. Eklentiyi sildiğinizde de geri gelecektir.

      Çünkü aktif çalıan bir uygulama tekrardan bu uzantıyı ,Unideeals, tekrar yükleyecektir.

      Öncelikle bu programı tespit etmelisiniz. Unideeals uzantısından kurtulmak için

      exstra savings reklam virüsü linkinde anlatılanları yapın. uzantının adı farklı ama yapılan işlemler genelde aynıdır. Unideeals gibi uzantılardan kurtulmak bazen çok can sıkıcı ve ugraştırıcı olabilir.

      Yüklü programlarda bilmediğiniz tüm programları kaldırmalısınız.

      murat murat (12492)
      9 yıl önce cevaplandı

        Dedikleiniz sekilde tüm işlemlerimi eksiksiz biçimde tamamladım . sorunum giderilmedi program ekle kaldırda yabancı bir program göremedim birde siz bakın istedim .
        http://i.hizliresim.com/gkXqV0.png
        http://i.hizliresim.com/kjEbn9.png
        http://i.hizliresim.com/ZLYZ7o.png

        blackheaven blackheaven (728)
        9 yıl önce cevaplandı

          Torrent oyun indirdiysen eğer onlarla beraber gelmiş olabilir.

          ayberk ayberk (71)