UnifL nedir, ne işe yarıyor?

http://leshcatlabs.net/2014/12/23/leshcats-catalyst-14-12-omega-unifl/

 Catalyst 14.12 Omega UnifL nedir?  Catalyst 14.12 Omega UnifL  ne işe yarar?

İndirmeli miyim?

xmusax xmusax (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    UnifL nedir?

    Laptop bilgisayarların çoğunda artık çift ekran kartı mevcut. AMD ve Intel ekran kartlarını barındıran notebooklarda bazı sorunlar yaşanabiliyor. UnifL özelleştirilmiş bir sürücü paketidir.

    AMD/Intel  ekran kartına sahip notebooklarda ekran kartları arasında geçiş yapmak zaman zaman sorun olabiliyor.  UnifL özelleştirilmiş sürücü paketi AMD ve Intel kartlar arasındaki geçişi sağlayan özel bir sürücü.

    UnifL şu kartları destekliyor:

    AMD 3xxx/4xxx/5xxx/6xxx/7xxx/8xxx Series

    Intel HD/HD2000/HD2500/HD3000/HD4000/Iris/Haswell CPU gömülü ekran kartı

    UnifL  sadece 64 bit Windows sürümlerini destekliyor. Yani Windows 7 64 bit, Windows 8 64 bit ve Windows 8.1 64 işletim sistemleri destekleniyor. 32 bit desteği yok. Tam adı Catalyst 14.12 Omega UnifL olarak geçiyor.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      4000 içinde 4600 giriyormu

      ekran kartlarım

      AMD Radeon R5 M230

      Intel(R) HD Graphics 4600

      Ben yükleyeyimmi Amd nin ayarını en üst düzeye getirince hata veriyorda

      xmusax xmusax (3)