UninstallMonitor.exe - Sistem hatası

Windows 8.1 Pro işletim sistemimi açtığımda bir hata ile karşılaşıyorum ve bu 4 gündür olan birşey 4 gün önce böyle birşey çıkmıyordu karşıma bende anlamadım. Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

Hata şu şekilde

UninstallMonitor.exe - Sistem hatası
Program, rtl120.bpl bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

seferulas1990 seferulas1990 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    @turansmsk10 arkadaşın dediği gibi sistem geri alma  olabilir

    veya alta bulunan görev yöneticisi çubuğuna sağ tıklatın görev yöneticisini tıklatın / başlagıç tıklatın burda

    hata veren nesne yi göreceksiniz üzerine tıklatın ve devredışı bırakın bilgisayarı yeniden başlatın sorununuz giderilecektir

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    Büyük İhtimal bilgisayarına virüs bulaşmıştır bendede böyle oldu . Bilgisayara Format atarsan düzelir ama önce bir sistem geri yükleme yapmayı dene : http://uzmanim.net/soru/sistem-geri-yukleme-nedir-nasil-yapilir/28390

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

      dediğiniz herşeyi yaptım fakat hala aynı sorun devam ediyor :(

      seferulas1990 seferulas1990 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • format atarsan düzelir ben attım düzeldi @seferulas1990 turansmsk10 7 yıl önce
      • teşekkürler başka çözümü yokmu peki seferulas1990 7 yıl önce
      • format atmayı değecek bir hata değil düzeltilir candan 7 yıl önce
      • soruma cevap veren yardım eden herkese çok teşekkür ederim sorunu format atmadan çözdüm teşekkürler seferulas1990 7 yıl önce

      uninstallmonitor.exe dosyası IObit Uninstaller 5 uygulamasına ait. IObit Uninstaller 5 uygulamasını kaldırırsanız sorun düzelecektir.

      Kaldırma sırasında hata veriyorsa IObit Uninstaller 5 programını yeniden kur. Daha sonra kaldır.

      hakan hakan (15394)
      7 yıl önce cevaplandı

      • fakat o programı kaldıramıyorum hata veriyor seferulas1990 7 yıl önce
      • cevabını düzenledim. hakan 7 yıl önce