UniSoc Android İçin iyi Bir Seçenek Mi ?

Arkadaşlar son zamanlarda bazı telefonlarda bu chipset'ler kullanılıyor tecno, reeder, başka çin telefonları da dahil bunu kullanıyorlar bendeki cihazda şuan t606 unisoc işlemci var 1.60ghz 8 çekirdek anlamadığım şey reeder gibi bir markanın kullanmasını anlarım ama çinliler niye kullanıyor bu chipset'ler Güzel mi yani merak ettim.

andromobil andromobil (83)
15 saat önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Unisoc da büyük bir işlemci üreticisi yani iyi modelleri var.  Maliyeti belki daha uygundur diye seçiyor olabilirler. UniSoc kötü bir işlemci değil. "Unisoc 2021 yılı itibarıyla küresel pazar payının %9'unu elinde bulunduran şirket, MediaTek , Qualcomm ve Apple'ın ardından dünyanın dördüncü büyük mobil işlemci üreticisi konumuna geldi"

    1ogrenci 1ogrenci (11)
    15 saat önce cevaplandı