Unity 3D hakkinda sorular

Merhaba;

Aklimda cok guzel bir oyun fikri var ve bunu gerceklestirmek istiyorum. Oyun yaparken kullanacagim oyun motoru Unity 3D. Unity 3D'nin ücretsiz versiyonunu kullanacagim var sayalimki oyunu yaptim bitirdim hersey hazir. Oyunu piyasaya sürerken bende para alinirmi? Alinirsa kaç TL? Ve hangi programlama dilini/dillerini kullanmam gerek?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba toprak kardeşim,

    Unity 3d ile şimdilik acemi şekilde oyun yapmaya başlayabilirsin. Fakat bunun için bile bilgisayarının özellikleri biraz daha iyi olması gerekiyor. Beni yanlış anlama ama yapacağın oyunu piyasaya sürmek için çok çalışman gerekiyor yani bunu şimdiden düşünmene dahi gerek yok. Sen kendini geliştirmeye bak :)

    notify notify (538)