Üniversite sınav sonuçları nasıl öğrenilir? YKS sonuçları - 2018

Üniversite sınav sonuçları açıklandı mı? Üniversite sınav sonuçları nereden öğrenilir?

2018 YKS sınav sonuçları nasıl öğrenilir? YKS sonuçları öğrenme nereden yapılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Üniversite YKS sınav sonuçları açıklandı mı?

    Üniversite sınav sonuçları bugün saat 00:00'den itibaren ÖSYM'nin sitesinde açıklandı. Üniversite YKS sınav sonuçlarını ÖSYM'nin resmi web sitesinden öğrenebilirsiniz.

    Üniversite sınav sonuçları nasıl öğrenilir? YKS sonuçları öğrenme:

    Üniversite (YKS) sınav sonuçlarını öğrenmek için buraya tıklayınız.

    1. Üniversite sınav sonuçlarını öğrenmek için YKS sonuçları öğren linkine tıklayın.
    2. Ardından gelen sayfadan T.C kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek üniversite yks sınav sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

    Üniversite sınav sonuçları yalnızca ÖSYM'nin resmi web sitesinden öğreniliyor. YKS sonuçlarını öğrenebileceğinizi iddia eden başka hiçbir siteye T.C kimlik numaranızı veya şifrenizi vermeyin.

    omercik omercik (9418)