Üniversite sınavı ve internetten ders çalışmak

10.sınıf öğrencisiyim. YGS-LYS sorularını kontrol edeyim dedim, baya bi zor geldi.

1) Böyle olması normal mi?

2) İnternettten mi yoksa kitaptan mı çalışmak daha mantıklı olur?

Son olarak, önerebileceğiniz kaynak var mı?

Dipnot: Bir konunun formülünden çok mantığını nasıl kavrarız?

ahmet5847 ahmet5847 (92)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle eğitim hayatında başarılar dilerim. İnterneti tamamen ders çalışmak için değilde, mesela kafana takılan bir problem olduğunda onu araştırmak için kullanmanı tavsiye ederim ben.

    Daha önce çıkmış soruları internetten bulup çöz mutlaka, aynı olmasada benzer soruların çıkma ihtimali var.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • öncelikle bu sınava girdiniz mi + olarak biraz daha tavisye verebilirmisiniz ş ahmet5847 6 yıl önce
    • Hayır girmedim. Yani genel olarak bunu söyleyebilirim pekte tecrübem yok.. Ama full internetten ders çalışmam ben olsam @ahmet5847 omercik 6 yıl önce