Unknown Device Identifier programı nasıl bir programdır, ne işe yarar ve nasıl kullanılır?

Unknown Device Identifier programı nasıl bir programdır, ne işe yarar ve nasıl kullanılır, nereden download edilir?

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Unknown Device Identifier programı Windows işletim sistemleri yüklü PC'lerde bilinmeyen aygıtları belirleme ile belirlenen bu aygıtlar için web üzerinde uygun sürücüler bularak onların PC'ye download edilmesini gerçekleştirme işlerini gören oldukça faydalı bir ücretsiz programdır ve bu özellikleriyle bir teknik servis aracı (tool) olmaktadır.

    Programla ilgili daha fazla bilgi ve download bağlantısı alttaki linkte mevcuttur:

    Bilinmeyen aygıtlar çözümü için Unknown Device Identifier 9.00 (tıkla, programla ilgili bilgilen ve indir)

    temmuz temmuz (12505)