unlocker beni delirticek

unlocker kullandım ama az kalsın masaüstümü resetliyodum resmen. Yardım edin nasıl geri alıcam??

reklamdannefreteden reklamdannefreteden (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Önce nasıl bir yardım istediğini daha açık söylemeliydin. Unlocker programını kaldırmak istiyorsan kendi uninstall'i olmalı. Oradan (veya Denetim Masası, program Kaldır'dan) kaldırabilirsin. Yok eğer PC'de birtakım değişiklikler olduda önceki hale dönmek istiyorsan Sistem Geri Yükleme'den (eğer açık ve faal ise) PC'yi, bu değişiklikler öncesi bir geri dönme noktasına geri alabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)