Unlocker nasıl kullanılır?

Unlocker indirdim fakat kullanmayı bilmiyorum. Unlocker nasıl kullanılır?

reklamdannefreteden reklamdannefreteden (26)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Video gizli olarak görünüyor indirebileceğimiz güvenli bir link varmı?

    phraqon phraqon (1)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Yenisini çeker atarım birazdan alattin 2 yıl önce

    Unlocker oldukça eski ve artık güncel olmayan bir yazılım.

    Kullanımı oldukça basit. Unlocker sağ tuş menüsüne kendini ekliyor. Silinemeyen klasör ya da dosyayı sağ tuşla tıkla Unlocker seç. Daha sonra Process penceresinde uygulama adı göreceksin onu seç. Unlock seçeneğini seç.  Daha sonra dosyayı istediğin gibi silebilirsin.

    alattin alattin (16984)