Untrusted system file

Easy Anti-Cheat programı yüzünden bir çok oyunu oynayamıyorum. Normaliz.dll dsound.dll opengl32.dll birini düzeltiyorum diğeri olmuyor işin içinden bir türlü çıkamadım.  Her yolu denemedim her şeyi yaptım ama olmuyor. Peki bilgisayari sisıfırlamak veya format atmak bu sorunu çözer mi ?

pearlxfybe pearlxfybe (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yanlış yazmışım pardon her yolu denedim demek istemiştim.

    Usta dediğin gibi tüm kodları yazdım hepsi başarılı diyor https://hizliresim.com/Q8GcrF şimdi ne yapmam lazım yeniden mi başlatayım bilgisayarı

    pearlxfybe pearlxfybe (1)
    3 yıl önce cevaplandı

      1 - ) CMD'yi yönetici olarak açıp;

      • sfc/scannow yaz. İşlemin bitmesini bekle.

      2 - ) CMD'yi yönetici olarak açıp sırasıyla;

      1. DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
      2. DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
      3. DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

      hydra hydra (3800)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Bir kac tarama yapiyor ve uzunda sürüyor umarim olur bitince buradan yazicam tesekkur ederim pearlxfybe 3 yıl önce
      • Ikinci komuttan sonra 100% de kaldi ucuncu komutu da yazicam ama bir turlu bitmedi pearlxfybe 3 yıl önce
      • Usta dediğin gibi tüm kodları yazdım hepsi başarılı diyor https://hizliresim.com/Q8GcrF şimdi ne yapmam lazım yeniden mi başlatayım bilgisayarı pearlxfybe 3 yıl önce
      • Ayni hatayı hala alıyorum ne biçim is bu anlamadim gitti pearlxfybe 3 yıl önce