UpCleaner nedir, güvenilir mi?

UpCleaner nedir?

UpCleaner ne işe yarar?

UpCleaner güvenilir bir program mı?

UpCleaner virüs mü?

UpCleaner nasıl kaldırılır?

hakan hakan (15394)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    UpCleaner nedir? UpCleaner ne işe yarar?

    UpCleaner PC'ler için sözde bir bakım ve güvenlik programıdır. Tam adı Ultimate PC Cleaner olan program PC hızlandırma, Çöp temizleme, Tarayıcı koruma, Hız testi gibi parçalardan oluşur. Bu açıklama üreticiye aittir. UpCleaner bilgisayar açıldığında devreye girer.

    UpCleaner güvenilir bir program mı?  UpCleaner programını kaldırmalı mıyım?

    Programı bilinçli olarak siz yüklemediyseniz ve nereden geldiğini bilmiyorsanız programı kaldırmalısınız.

    UpCleaner istenmeyen programlardan biridir. Bilgisayarınızdan kaldırmanız önerilir.

    UpCleaner programı, bilgisayara izinsiz kurulduğu ve farklı programlar ile birlikle gömülü geldiği için Olası olarak istenmeyen programlar kategorisindedir. Tavsiyemiz kaldırmanız yönündedir.

    Bu tür programlar bilgisayar açıldığında devreye girerek, bilgisayar kaynaklarını tüketirler.

    UpCleaner internet üzerinden indirdiğiniz  ücretsiz yazılımlar ile birlikte gelir ve siz farkında olmadan bilgisayara yüklenir. Bu sebepten olası istenmeyen program kategorisindedir.

    UpCleaner virüs mü?

    UpCleaner virüs değildir. Olası istenmeyen yazılımlardan biridir. UpCleaner, örneğin internetten ücretsiz bir oyun indirdiğinizde bu oyun ile birlikte bilgisayarınıza sizin bilginiz olmadan kurulur.

    UpCleaner nasıl kaldırılır

    UpCleaner kaldırmak için

    1. Denetim Masası > Program ve Özelliklere gidin.
    2. UpCleaner programını bulun ve kaldırın.

    UpCleaner kaldırma diğer olası istenmeyen programlara nispeten daha kolay kaldılır.

    UpCleaner bilgisayarımı yavaşlatır mı?

    Upcleaner bilgisayarınız başladığında belleğe yüklenir. Bu yüzden bellek ve işlemcinizi meşgul eder. Bu da bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olur.

    hakan hakan (15394)