Updater.exe uygulama hatası

Pcyi acinca ve acikken durduk vere bazen updater.exe uygulama hatası diyor 0x00.  Falan biseyler diyor en altda. Uygulamayı kapatmak icin tamam a dokun diyor.

Cozumu nedir??

Dun iki tane uygulama indirdim onlardan olabilirmi acaba

Baidu pc faster ----- mini tool partiton wizard

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarında Updater.exe  dosyasını aratmalı ve yolunu bize yazmalısın (Program Files\Baidu gibi)

    Updater.exe hangi programa ait bunu öğrendikten sonra işlem yapmakta fayda var. İstenmeyen bir yazılıma ait olabilir. En basit çözüm  yeni yüklediğin yazılımları kaldırmak olur.

    Bazı kaynaklarda updater.exe  W32/Rbot-AZ adlı truva atı olarak adlandıılıyor. Bu sebepten virüs taraması yapmanda fayda var:

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Virüs yok buna eminim 360 total security ve eset ile tarattırdım ve lartition wizard ı kaldırdım baidu duruyor yine diyor baiduyu da kaldiricam da uypdatere.xe yi nereye arattiriyim malgibiolan 6 yıl önce