UPlay Email adresimi unuttum ?

Merhabalar ben 1 ay önce Uplay kampanya yapıyordu 175 TL lik oyun ücretsizdi bende aldım fakat bu hesabı açarken internetteki 10 dakika mail adresi servisini kullandım  şimdi hesaba girebiliyorum fakat eposta adresim 10 dakikalık mailden yaptığım için mail adresimi değiştiremiyorum, yani eposta adresine giremiyorum Şifre ve kullanıcı adı nı biliyorum ben destekle iletişime geçersem nasıl olacak bu iş sonucta 175 TL lik bir oyundan bahsediyoruz. Sıkıntı çıkarmı eposta adresimi değiştirmezsem ?
@farurhenho
@toprak34

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Oyunla alakalı bilgileri muhtemelen e-posta adresine gönderecekler. UPlay de e-posta değiştirme seçeneği yok mu?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Sen şimdi UPlay hesabına yeni bir e-posta adresi tanımlayamıyor musun? @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • O zaman yapacak bir şey yok. UPlay desteği ile iletişime geç durumu anlat. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • UPlay hesabının eposta adresini değiştiremiyor musun yani? Ayarlarda yokmu öyle bir şey? @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • O zaman yapacak bir şey yok. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce

    @nvidiagtx Eposta değiştirmek için bilgiler kayıtlı olduğun eposta adresine gelir. İstersen destek ile iletişime geç, durumu anlat. Geçmiş olsun

    Ubisoft destek (tıkla)

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

    • epostayı giremediğin hesaptan. @nvidiagtx toprak34 6 yıl önce
    • @nvidiagtx İngilizce olarak gönder, durumu açık açık anlat ben kayıt olurken 10 dakikalık mail servisini kullandım diye. toprak34 6 yıl önce
    • @nvidiagtx Geçmiş olsun, yapacak bir şey yok. Hesabın gitti. toprak34 6 yıl önce
    • @nvidiagtx tabiki çıkarır. 10 dakikalık mail servisini böyle yerlerde kullanma. toprak34 6 yıl önce