Upload hızı 0.00 olarak gözüküyor, nasıl çözebilirim?

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi Upload (yükleme) hızı 0.00 olarak gözüküyor;

UploadBu sorunu nasıl çözebilirim, veya çözülmesi için beklemeli miyim? Yoksa Adil Kullanım Kotasından mı kaynaklanıyor bu? Bilgisi olan biri (leri) bilgi verirse, sevinirim.

bruhmomento bruhmomento (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pinginizde aşırı fazla, arka planda herhangi bir uygulama falan çalışıyor mu?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @hydra Genellikle Discord ve Spotify uygulamalarını kullanıyorum, arka planda hiçbir uygulama çalışmıyor. bruhmomento 3 yıl önce
    • video falan uplod edebiliyor musun? @bruhmomento hydra 3 yıl önce
    • @hydra Denemedim bruhmomento 3 yıl önce
    • dener misin? @bruhmomento hydra 3 yıl önce
    • @hydra Onu değilde, soruda belirttiğim resimi de Discord'a upload edebildim. bruhmomento 3 yıl önce
    • Modemi kapatıp açıp tekrar farklı farklı sitelerden test ettin mi? etmediysen dene bi. @bruhmomento hydra 3 yıl önce