Upload hızı yüksek ADSL tarife var mı?

Arakadaşlar mahallemde fiber yok TTNET'in 16mbps download, upload ise 0.5 tarifesini kullanıyorumç Download hızında hiçbir sıkıntım yok ama upload hızı çok düşük. Bildiğiniz Isparta'nın Eğirdir ilçesi için upload hızı yüksek fiber olmayan internet tarifesi var mı ?

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ADSL altyapı kullanıyorsan upload hızından randuman almayı beklememen gerekir. Çünkü ADSL teknolojisinin destekleyebileceği maksimum upload hızları aşağıdaki gibi olabilir en fazla..

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Peki fiberin olmadığı yerde adsl hariç upload hızı yüksek ne kullanabilirim birhankg 6 yıl önce
    • Tam anlayamadım demek istediğini @birhankg omercik 6 yıl önce
    • Mahallemde fiber yok benim için en iyi seçenek ne olmalı ? birhankg 6 yıl önce
    • Bunu tarifeyle alakası yok aslında. ADSL'in desteği bu (yukardaki tablodaki gibi) @birhankg omercik 6 yıl önce
    • yani demeye çalıştığım upload hızım yüksek olsun diye ne yapmalıyım birhankg 6 yıl önce
    • ADSL altyapıda ev internetinin upload hızının yüksek olması teknik olarak mümkün değil @birhankg omercik 6 yıl önce

    Adsl gibi teknolojiler daha çok Download içindir. Pazarlama tarafından bakarsak, hiç bir servis sağlayıcı Upload hızını yükselterek kişilerin hosting gibi hizmetler vermesini istemez. Bunun için farklı paketlet hizmetler satarlar.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Fiberim yok ama upload hızı için en uygun tarife nedir ? birhankg 6 yıl önce