Upload hızımı nasıl yükseltirim

16 mbps indirme hızım 0.6 yükleme hızım var mahallemde fiber altyapısı yok upload hızımı nasıl yükselirim veya bildiğiniz upload hızı yüksek tarife varmı

birhankg birhankg (21)
6 yıl önce sordu

    Toplam 6 Cevap

    müşteri hizmetlerini aradınmı ?

    16 mbps hıza  0.6 yükleme hızı gelmesi saçma bence.İnternet sağlayıcın ne ?

    combine combine (9)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Türk telekom ultranet limitsiz 16 mbpsye kadar 100 gb akn birhankg 6 yıl önce

    İnternet Tarifeni İnterneti Aldıgın Kişilerle konuş TTNET vs. İnternet hızını yükseltilmesini söyle belirli para isterler belki.

    Eğer istersen 1000 MBPS olsun Hat Yoğun olduktan sonra hiç bir anlamı kalmaz :)

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Daha öncede böyle bir konu açmıştın orada detaylı bilgi vermiştik ama herhalde tam olarak anlayamadın. Mahallende fiber yok, ADSL altyapısı var. ADSL'in upload hızları bizim ülkemizde hep bu civarlarda gezer. Spesifik olarak yüksek upload hızı yoktur zaten, işin içine bir de ülkemizin (maalesef) altyapı yetersizliği girince zaten düşük olan upload hızları daha beter düşüyor. ADSL altyapın varsa upload hızından randuman bekleme

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

        benimde aynı sorunum var 16 mbps hızlı tarifedeyim 16 mbps hızı alamıyorum en fazla 10 mbps indirme hızım var upload hızımda 0.6 senin hızınla aynı durumda yapabilecek birşey yok fiber altayapıya geçmek istiyorsan kendin döşetebilirsin ama çok çok pahalı o da o paraya değmez onların fiber altyapı getirmelerini bekliyeceksin mecbur

        gassaray123 gassaray123 (1)
        6 yıl önce cevaplandı

        • http://beta.speedtest.net/result/6888165157 gassaray123 6 yıl önce

        Upload hızını ben belirlemezsin. Almış olduğun internet hizmetinin belirli kotaları vardır. 16Mbps  bağlantı hızı için 800Kbps upload limiti vardır.

        Aslında senin hızında 16 Mbps değil 16 Mbps'ye kadar dır. Yani şartlar uygunda 16 mbps olur. Ama genelde hiç o şartlar uygun olmaz ve sen alt değerlerde bağlanırsın.

        Upload hızı her zaman çok düşük tutulur. Upload hızı yüksek bir tarife yoktur.  Upload hızını yüksek tutarlara herkes en basitinden hosting gibi hizmetleri kendileri verebilir konuma gelirler. Ev kullanıcısı için Upload hızı yüksek bir tarife yok. Ama şirketsen doğrudan kiralık hat ile upload hızı yüksek bir internete sahip olabilirsin. Ama bu da oldukça maliyetlidir.

        hakan hakan (15394)
        6 yıl önce cevaplandı

          Metro internet tarifelerini araştırabilirsin meksika acısı gibi gelebilir :)

          Asimetrik 5 Mbps*1.322,25 TL

          5 Mbps1.538,89 TL

          ka4nklnc ka4nklnc (21)