Ürün anahtari nasil bulunur?

selam aleykum abiler. Windows8.1 kurdum orjinal. CD üzerinden bir USB yükletip kurdum. Ürün abahtarini bilmiyorum. Ayarlar> Etkinleştirme kisminda şöýle bir şey var

XXXXX-XXXXX-XXXXX-9D6T9

bunu nasil bula bilirim. cmd Üzerinden falan bulabilirmiyim. Yani CD-yi kaybetdimde.

benmerakettimde benmerakettimde (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba, ürün anahtarı satın almanız gerekmektedir, Windows 8.1 Home/Pro hangisini kullanıyorsanız Google'a "windows 8.1 Home veya Pro lisans key" yazıp lisans fiyatlarına bakabilirsiniz.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    1 yıl önce cevaplandı

      Merhaba, Windows + R ile çalıştır satırını açıp cmd yi ctrl + shift + Enter kombinasyonuyla yönetici olarak çalıştırdıktan sonra

      • powershell "(Get-WmiObject -query ‘select * from SoftwareLicensingService’).OA3xOriginalProductKey"

      Yukarıda ki kodu  yazabilirsin. Biraz bekledikten sonra alt satırda yazıcak olan key senin orjinal keyindir.

      berk berk (224)