ürün anahtarım yok

merhabalar benim ürün anahtarım yok nasıl yapabilirim

tsomega61 tsomega61 (1)
1 yıl önce sordu

  • Ne için ürün anahtarınız yok? (Windows için mi, Microsoft Office için mi veya farklı bir şey için mi?). Ayrıca laptop mu masaüstü mü kullanıyorsunuz. Olayı biraz daha detaylı açıklarsanız (bilgisayarı mı formatladınız veya abonelik süreniz mi doldu) daha iyi cevap yazabilirim. @tsomega61 xbedirhanx 1 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Ürün anahtarı satın alabilirsin.

Google üzerinden meselsa "ucuz windows ürün anahtarı" gibi aratarak Oem ürün anahtarı alabilirsin. Elbete @xbedirhanx ın dediği gibi ne için ürün anahtarı lazım bilgi vermende fayda var.

alattin alattin (16999)
1 yıl önce cevaplandı

    windows ile ilgili ürün anahtarı mı ?

    turan155 turan155 (9)