USB aygıtını kali sanal makinesine takma başarısız hatası

Virtualbox da aygıtlar sekmesinden usb seçeneğinde görüyor ama tıkladığım zaman ''Usb aygıtını kali sanal makinesine takma başarısız '' hatası alıyorum .

erhanerdogaann erhanerdogaann (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Burada çözüm paylaşılmış: USB aygıtını Windows 10 sanal makinesine takma başarısız

    Yukarıdaki linkte de var. ViralBox 6.0.8 Oracle VM VirtualBox Extension Pack paketini indirmeli ve kurmalısın. indirme için doğrudan buraya da tıklayabilirsin:  All supported platforms

    Kurulumdan sonra

    1. Sanal Makinanızı seçin ve yukarıdan Ayarlar butonuna basın.
    2. USB bölümünde USB 3.0 (xHCI) denetleyicisi seçin.

    Artık USB 3 flash belleği sanal makinanızda kullanabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)