Usb Belleğe İşletim Sistemi Nasıl Kurulur?

Her araştırma yaptığım sitede karşıma çıkan Usb den Windows Kurmak. Bu zaten basit, tek programla 5 dakikada olan bir şey. Benim istediğim Windows İşletim Sistemini (C) sürücüsüne değil de Usb Belleğe kurmak. Gittiğim her yerde sistemim yanımda, Windows'um yanımda olsun. Resimde anlatılanların hepsini yaptım fakat sonuç yine aynı Usb tanınmıyor. Usb belleğe windows nasıl kurulur?

salih539 salih539 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar. Yaşadığınız sorun sadece şu an kullandığınız bilgisayarda olabilir. Yani usb tanımıyorsa başka bir bilgisayar bulup deneyebilirsiniz. Dediğim gibi bilgisayar kaynaklı olabilir. Birde sorunuz çok açık değil. Windows'un hangi serisi(Xp- Vista- Win7- Win8)? Çünkü hepsinin arasında büyük farklar var. Eğer dediklerim olmazsa daha açık sorarsanız yardımcı olmaya çalışırım. Teşekkürler, esen kalın...

    dumbsinger dumbsinger (26)