USB belleğe Windows yazdırmak için en az kaç GB olmalı?

USB belleğe Windows 8.1 yazdırmak için bellek en az kaç GB olmalı? 8 GB olur mu mesela?

gkha gkha (11)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bir önceki sorunda Windows'u USB Flash'a yüklemeyi sormuşsun. Eğer sormak istediğin Windows 'u USB belleğe kurmak istiyor ve USB bellek kaç GB olması gerekiyorsa durum şu:

    Windows 8.1 sistem gereksinimleri - Boş alan

    • 16 GB (32 bit)
    • 20 GB (64 bit)

    Ama kastın, ISO dosyasını USB belleğe yazdırmaksa o zaman 8 GB yeterli olur.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Evet olur. Zaten az 8 Gb olmasını tavsiye ederiz hep.

      omercik omercik (9418)