USB belleğimde virüs var mı nasıl öğrenebilirim?

Usb belleğime ne yüklersem siliniyor biçimlemek'de istemiyorum virüsleri nasıl temizleyeceğim?

Usb bellek virüs temizleme programı var'mı?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aslında USB bellek virüs temizleme programı var

    1- USB Disk Security

    USB Disk Security, taşınabilir medya yoluyla virüslere karşı 100% koruma sağlar. USB sürücüsü, flash bellek, hafıza kartı, ipod ve benzerlerini desteklemektedir.Yanı sıra en iyi çevrimdışı koruma sağlar ve tüm Windows platformları ile uyumlu.

    Kullanımı kolay arayüzü var.

    Kısacası her bilgisayarda kurulu olması gereken program.

    Nasıl indireceğim

    İndirmek için tıkla

    2-Bitdefender usb immunizer

    Kullanımı kolay kurulum gerektirmeyen bir program. USB depolama cihazlarından yayılabilecek zararlı tehlikelere karşı koruyan başarılı bir yazılımdır.SD kartı bilgisayarınıza taktığınızda BitDefender USB Immunizer otomatik olarak zararlı yazılımlar kendini çalıştıramayacaktır kısacası etkisiz hale getirecektir.

    Nasıl indireceğim

    İndirmek için tıkla

    Derlediğim 2 tane programı sundum umarım işinize yarar iyi günler

    darkcrak darkcrak (5168)