USB belleğimi yanlışlıkla biçimlendirdim içindeki verilerimi nasıl kurtarabilirim?

office 2003 programında kullandığım usb belleği; office 2007 programında açar iken yanlışlıkla biçimlendire bastım ancak kayıt yapmadan geri çıkardım.

içindeki exel dosyalarımı açmaya çalışıyorum bir kısmı açılıyor bir kısmı hiç açılmıyor bir kıssmıda açılıyor fakat rakamlar duruyor duz açıklama yazıları yok.

bunları nasıl geri getirebilirim?

malii malii (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    EaseUS Data Recovery Wizard bu programı indirin kurulumunu yapın  usb belleğninizi tarama yaptırın

    silinenen dosya resim video vs kurtarabilirsiniz

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Aşağıdaki bozuk Excel dosyaları el ile tamir çözümünü denersin (Microsoft Destek çözüm yoludur):

      1. Dosya sekmesini tıklayarak aç.
      2.  iletişim kutusunda, açmak istediğin bozuk çalışma kitabını seç.
      3. Yanındaki oku tıkla  düğmesini tıklayıp ardından Aç ve Onar seç.
      4. Aşağıdakilerden birini yap:
        • Mümkün olduğunca çalışma kitabından veri kurtarmak için, Onarım‘ı tıkla.
        • Çalışma kitabını onarma girişimi başarısız olduğunda kitabın içindeki verileri ve formüllerini ayıklamak için tıklat, veri Ayıkla.
        • Not: Excel 2007'de uygulanabiliyor. Excel 2003 için bilemem, denemek lazım. Bu yöntemleri kullanarak verileri kurtaramazsan çalışma kitabı verilerini kurtarmak için üçüncü parti yazılım çözümleri deneyebilirsin.
        • ExcelFIX 5.74 (Excel 2003-2007 ve diğerleri desteklidir) - tıkla
      temmuz temmuz (12505)