USB bellek açılamaması nedeni saptandı.

Arkadaşlar, USB bellek görmeme sorununu, register deki  VID_0781 isimli kayıtlardan kaynaklanıyor ve silinmesi gerekiyor. https://kb-tr.sandisk.com adresli siteside anlatılıyor. Register üzerindeki VID_0781 isimli kayıtların çoğunu sildim ama iki tanesi kilitli ve silmeye izin vermiyor. DOS komutları ile register e ulaşma imkanı var mıdır?  Veya register e müdahale edebilen program biliyor musunuz?

onayli onayli (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer kayıt defterinden girdi silmek için program arıyorsan bunlara bakabilirsin.

    • regownershipex
    • regassassin
    ybaskin34 ybaskin34 (1440)