USB bellek aygıt hazır değil hatasının çözümü nedir?

Diskpart ile USB belleği formatlamay çalışıyorum. Clean komutundan sonra aygıt hazır değil hatası alıyorum. Sandisk flash bellek kullanıyorum 16 GB boyutunda ve aygıt hazır değil hatası yüzünden usb belleği kullanamıyorum. Flash bellek aygıt hazır değil hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    USB bellek aygıt hazır değil hatası genelde USb port arızasında alınır. USb belleği başka bir USB porta takmayı dene.  Başka USb portta çalışmıyorsa o zaman başka bir bilgisayarsa denemelisin. Senin bilgisayarının USB portları arızalı olabilir ya da USB bellek arızalı olabilir. USB bellek aygıt hazır değil hatası genelde donanım kaynaklı bir hatadır. USB flash bellek ya da usb port arızasından kaynaklanır.

    hakan hakan (15424)