USB bellek bozuk veri sorunu

USB belleği bilgisayara takıp açtığımda böyle bir görüntüyle karşılaştım. Çözüm önerilerinizi bekliyorum

gncr gncr (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Virüs Taraması yapmalısın.
    MalwareBytes
    Bilgisayarında yüklü olan antivirüs programları ile de tarama yapmalısın

    Chkdsk Yapmalısın CHKDSK Nasıl Yapılır ? (TIKLA)

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Çözüm derken ne istediğini daha belirgin şekilde yazmalıydın. Eğer mevcut dosyalardan vazgeçersen USB belleğini biçimlendirirsin olur biter, bellek yeniden kullanılabilir hale gelir.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      Arkadaşım Flasha Ram İşlemini Yaptıysan . Normal'dir.

      ReadyBoost Flash'dan Pc'ye Ram Verme Aracıdır.

      malgibiolan malgibiolan (307)
      6 yıl önce cevaplandı

        Muhtemelen USB belleği RAM olarak kullanmayı falan denemişsin. ReadyBoost ibaresinden öyle anlaşılıyor. Önemli dosyalarını bir kenara atıp flash diskini biçimlendirebilirsin, bunun en iyi ve en pratik çözümü budur.

        omercik omercik (9418)
        6 yıl önce cevaplandı

          1. dosyalar ready bosst olayını yapmadan önce de öyleydi. bilgsayar kasınca yanlışlıkla açıldı ve hemen iptal ettim.

          2. isteğim biçimlendirmeden dosyaları kurtarmak

          gncr gncr (9)
          6 yıl önce cevaplandı

          • Gördüğümüz kadarıyla flash diskinize erişebiliyorsunuz, dosyalarınıza erişmeden herhangi bir sıkıntı var mı? omercik 6 yıl önce
          • Sorunun ta kendisi o. Dosyalar açılmiyor gncr 6 yıl önce